ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL
ORTAOKUL

ORTAOKUL

Okul Hakkında

Başarı Koleji Ortaokul Programı bütünüyle öğrenciyi merkez alır. Öğrencilerin, bilimsel yaklaşımla verilen temel derslerin yanı sıra, okul öncesinden başlayan İngilizce ve İkinci Yabancı Dil eğitimlerini kullanarak bilgi ve becerilerini geliştirmeleri, hem anadillerinde hem de yabancı dillerde kendilerini doğru ve etkili bir şekilde ifade etmeleri, küresel bakış açısı kazanmaları, çevre bilinci edinmeleri ve hem akademik, hem de sosyal yönden gelişimlerini sürdürmeleri hedeflenir.


Milli Eğitim Bakanlığının öngördüğü müfredatın yanı sıra, Akıl Oyunları, kulüp çalışmaları, sosyal ve kültürel geziler ile sanatsal ve sportif çalışmalar, öğrencilerin gerek kendi çevrelerini ve kültürlerini, gerekse dünyayı ve farklı kültürleri tanıyan, anlayan, bağımsız düşünebilen bireyler olarak yetişmelerine yönelik çalışmalar uygulanır.

Devamını Oku

Okuldan Haberler

BAŞARI’LI ÖĞRENCİLER POLİS HAFTASINI UNUTMADI!

BAŞARI’LI ÖĞRENCİLER POLİS HAFTASINI UNUTMADI!

BAŞARI’LI ÖĞRENCİLER POLİS HAFTASINI KUTLADI!Manavgat’ın öncü eğitim kurumu Başarı Koleji, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. Kuruluş yıl dönümünde polisleri unutmadı.Başarı Koleji Ortaokul Öğrencileri, Türk Polis Teşkilatımızın 178.Yıldönümü nedeniyle Manavgat Şelale Polis Merkezi'ni ziyaret ettiler. Manavgat Şelale Polis Merkezi Amiri Komiser Sinan KARAMAN öğrencilerimiz ile sohbet ederek bilgilendirmelerde bulundu ve öğrencilerimizin sorularını yanıtladı.Ortaokul Öğrencilerimiz, Manavgat Şelale Polis Merkezi'ni, Müdür Yardımcımız Gülcan ÜNAL ve Rehber Öğretmenimiz Tuğba Erdiç TOK eşliğinde ziyaret ederek hepimizin huzuru ve güvenliği için gece gündüz çalışan tüm polis memurlarımızın Polis Haftalarını kutladılar.POLİS HAFTASINDA BAŞARI’LI ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARETManavgat Şelale Polis Merkezi Amiri Komiser Sinan KARAMAN tarafından karşılanan Başarı’lı öğrenciler, gerçekleştirilen ziyarette Manavgat Şelale Polis Merkezi birimlerini tek tek gezerek polislere karanfil vererek polis haftasını kutladılar.Sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette öğrenciler, polis merkezinin birimlerini de gezerek bilgi aldı. Öğrenciler, ziyarette polis amcalarının çalışmalarını yerinde incelediler.Manavgat Şelale Polis Merkezi Amiri Komiser Sinan KARAMAN, Polis mesleğini anlatırken, karşılaşacakları her türlü şüpheli durumda aileleriyle ve polislerle bilgi paylaşabileceklerini dile getirerek öğrencilere anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti.Başarı Koleji Müdür Yardımcısı Gülcan ÜNAL, “Bu anlamlı günde bizler de Başarı Koleji olarak polislerimizin bu mutlu ve gururlu günlerinde yanlarında olmak istedik.Manavgat Şelale Polis Merkezi’ne bizi ağırlayıp, öğrencilerimize teşkilat hakkında bilgilendirme yaptıkları ve tüm birim görevlilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, Polis Haftalarını kutlarız.” dedi.

Habere Git
13 Nisan 2023
BURSLULUK SINAVIMIZI YOĞUN KATILIMLA BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK

BURSLULUK SINAVIMIZI YOĞUN KATILIMLA BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK

BURSLULUK SINAVIMIZI YOĞUN KATILIMLA BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİKBAŞARI KOLEJİ 4.SINIFLAR BURSLULUK SINAVI'NA YOĞUN KATILIM!Başarı Koleji tarafından 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında 4. sınıfa devam eden öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Bursluluk Sınavı'na yoğun katılım gerçekleşti.Başarı Koleji tarafından sadece 4.sınıf öğrencilerine yönelik yapılan bursluluk sınav kontenjanı yoğun ilgi ve başvuru nedeniyle günler öncesinden doldu. Her yıl yoğun katılım ile gerçekleşen Başarı Koleji Bursluluk Sınavı bu yıl da büyük ilgi gördü.Sınav öncesinde Ortaokul Müdürü Necip ÖZBAY tarafından sınav hakkında öğrencilere ve velilere bilgilendirme yapıldı. Sınav ile ilgili bilgilendirmeden sonra öğrenciler sınava girecekleri salonlara alındılar.Bursluluk Sınavı Başarı Koleji tarafından organize edilip, uzman öğretmenlerin gözetmenliği ile başarıyla gerçekleştirildi. Başarı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilen sınav Saat 10.00'da zilin çalmasıyla başlayıp 11.45'te sona erdi.Sınava Manavgat ve çevre okullardan çok sayıda öğrencinin katıldığını belirten Başarı Koleji Ortaokul Müdürü Necip ÖZBAY, " Öğrencilerimize ve velilerimize, Başarı Koleji'ne ve bursluluk sınavına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.Sınavımıza yoğun bir katılım olmasına rağmen profesyonel kadromuz sayesinde başarıyla gerçekleştirdiğimiz bu sınavda görevli bütün Başarı Koleji Ailesine teşekkür ediyoruz.” dedi.Bursluluk sınavımıza katılan tüm öğrencilerimizi kutluyoruz. Öğrencilerimiz başarıları ölçüsünde ödüllendirilecektir. Sınavımıza büyük ilgi göstererek hassasiyetle öğrencisini sınava getiren bütün velilere ve Manavgat halkına Başarı Koleji Ailesi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Habere Git
4 Mart 2023
Hemen Ara WhatsApp Yol Tarifi