ORTAOKUL Okul Aile Birliği

Okul Aile Birliği

Okul Aile Birliği

BAŞARI KOLEJİ’NDE 2024 LGS YAZ KAMPI BAŞLADI

BAŞARI KOLEJİ’NDE 2024 LGS YAZ KAMPI BAŞLADI

BAŞARI KOLEJİ’NDE 2024 LGS YAZ KAMPI BAŞLADI8.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZLE 2024 LGS YAZ KAMPINDAYIZBaşarı Koleji’nin 8.sınıf öğrenci ve öğretmenleri, yaz tatilinin ardından 21 Ağustos 2023 Pazartesi günü, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk ders zilinin çalmasıyla 2024 LGS Yaz Kampı Programında derslere başladı. 8.sınıf öğrencilerimiz, 2024 LGS Yaz Kampımızda arkadaşları ve öğretmenleri ile buluşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadılar. Başarı Koleji 8.Sınıf Öğrencileri, 2024 LGS yaz kampında, deneyimli alanında uzman öğretmenleri ile Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden oluşan akademik destek programı ile hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Müdür Yardımcımız Gülcan ÜNAL, 8.sınıf öğrencilerini akademik destek programı derslerinde ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi. ÜNAL, başarılı olmak için disiplinli ve özveri ile çalışmak gerektiğini vurgularken Başarı Koleji'nin liselere yerleştirmede Manavgat'ta zirvede yer aldığını ifade ederek, "İnanıyoruz ki bu yıl sizler de 2024 LGS'de üstün başarılar elde ederek akademik hedeflerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. " dedi. 'BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR'"Başarı Koleji 2023 LGS'DE 3 TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ ile Antalya Bölgesinde ZİRVEDE yer alırken, 18.yılını da 56 TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ ile gururla tamamladı.Öğrencilerimizin hayallerine giden yolda ilk adım olan LGS için şimdiden kolları sıvadık. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diler, destekleri için tüm velilerimize teşekkür ederiz." dedi.

Habere Git
21 Ağustos 2023
BAŞARI’LI ÖĞRENCİLER POLİS HAFTASINI UNUTMADI!

BAŞARI’LI ÖĞRENCİLER POLİS HAFTASINI UNUTMADI!

BAŞARI’LI ÖĞRENCİLER POLİS HAFTASINI KUTLADI!Manavgat’ın öncü eğitim kurumu Başarı Koleji, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. Kuruluş yıl dönümünde polisleri unutmadı.Başarı Koleji Ortaokul Öğrencileri, Türk Polis Teşkilatımızın 178.Yıldönümü nedeniyle Manavgat Şelale Polis Merkezi'ni ziyaret ettiler. Manavgat Şelale Polis Merkezi Amiri Komiser Sinan KARAMAN öğrencilerimiz ile sohbet ederek bilgilendirmelerde bulundu ve öğrencilerimizin sorularını yanıtladı.Ortaokul Öğrencilerimiz, Manavgat Şelale Polis Merkezi'ni, Müdür Yardımcımız Gülcan ÜNAL ve Rehber Öğretmenimiz Tuğba Erdiç TOK eşliğinde ziyaret ederek hepimizin huzuru ve güvenliği için gece gündüz çalışan tüm polis memurlarımızın Polis Haftalarını kutladılar.POLİS HAFTASINDA BAŞARI’LI ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARETManavgat Şelale Polis Merkezi Amiri Komiser Sinan KARAMAN tarafından karşılanan Başarı’lı öğrenciler, gerçekleştirilen ziyarette Manavgat Şelale Polis Merkezi birimlerini tek tek gezerek polislere karanfil vererek polis haftasını kutladılar.Sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette öğrenciler, polis merkezinin birimlerini de gezerek bilgi aldı. Öğrenciler, ziyarette polis amcalarının çalışmalarını yerinde incelediler.Manavgat Şelale Polis Merkezi Amiri Komiser Sinan KARAMAN, Polis mesleğini anlatırken, karşılaşacakları her türlü şüpheli durumda aileleriyle ve polislerle bilgi paylaşabileceklerini dile getirerek öğrencilere anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti.Başarı Koleji Müdür Yardımcısı Gülcan ÜNAL, “Bu anlamlı günde bizler de Başarı Koleji olarak polislerimizin bu mutlu ve gururlu günlerinde yanlarında olmak istedik.Manavgat Şelale Polis Merkezi’ne bizi ağırlayıp, öğrencilerimize teşkilat hakkında bilgilendirme yaptıkları ve tüm birim görevlilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, Polis Haftalarını kutlarız.” dedi.

Habere Git
13 Nisan 2023
2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ORTAOKUL SENE BAŞI ÖĞRETMENLER GENEL KURUL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ORTAOKUL SENE BAŞI ÖĞRETMENLER GENEL KURUL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ORTAOKUL SENE BAŞI ÖĞRETMENLER GENEL KURUL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİKBaşarı Koleji Ortaokulu olarak 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem Başı Öğretmenler Genel Kurul Toplantımızı, Ortaokul Müdürümüz Necip ÖZBAY başkanlığında, tüm öğretmenlerimizin katılımı ile okulumuz konferans salonunda gerçekleştirdik. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan Ortaokul Müdürümüz Necip ÖZBAY, akademik çalışmalar, projeler, planlanan bilimsel ve sosyal etkinlikler ve 8.sınıf öğrencilerimizin LGS çalışmaları hakkında bilgiler verdi.2022 – 2023 Eğitim – Öğretim yılının bütün eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen ÖZBAY, “Güçlü, alanında uzman, dinamik eğitimci ve idareci kadromuzla ve farklı eğitim anlayışımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz.Çocuklarımızı sadece ders konusunda değil her alanda en iyi şekilde yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz. Akademik alanlar dışında sosyal, sportif ve kültürel alanlarda da öğrencilerimize en iyi imkanları sunuyoruz. Bunun yanında çocuklarımızı Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda ülkesini, vatanını seven, soran sorgulayan, kendisiyle ve çevresiyle barışık, akademik bilgilerle donatılmış bireyler olarak geleceğe hazırlamak en önemli hedefimizdir. Öğrenme ve öğretme aşkının bizi birbirimize kopmaz biçimde bağlamasıyla yine büyük başarılara imza atacağımızdan hiç kuşku duymuyoruz.” şeklinde konuştu.2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının tüm eğitim camiasına, BAŞARI AİLESİ nin bütün bireylerine uğur getirmesini; kentimiz, bölgemiz, ülkemiz ve dünya için güzellikler doğurmasını diliyoruz.

Habere Git
31 Ağustos 2022
Hemen Ara WhatsApp Yol Tarifi