BAŞARI KOLEJİ MANAVGAT'I DANSA KALDIRDI!

BAŞARI KOLEJİ MANAVGAT'I DANSA KALDIRDI!

BAŞARI KOLEJİ MANAVGAT'I DANSA KALDIRDI!

BAŞARI KOLEJİ MANAVGAT'I DANSA KALDIRDI!

BAŞARI KOLEJİ DÜNYA DANS GÜNÜ’NÜ KUTLADI!

‘Türkiye’nin Örnek Okulu’ sloganı ile Manavgat’ta öncü olan Başarı Koleji, ‘Dünya Dans Günü’ ve ‘Kardeşlik Haftası’ konsepti ile Manavgat Novamall’da muhteşem bir organizasyona imza attı.

‘Dünya Dans Günü’ ve ‘Kardeşlik Haftası’ dolayısıyla düzenlenen kutlama şenliği birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

Manavgat halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe Başarı Koleji Ailesinin yanı sıra çok sayıda misafir katıldı.

Başarı Koleji tarafından organize edilen etkinlikte öğrencilerden oluşan dans grupları, dans gösterileri ile izleyenleri büyülediler.

Manavgat halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Başarı Koleji İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz programın sunumunda tüm misafirleri dansa davet etti. Gösteriler boyunca herkesin danslara eşlik etmesini istedi.

Renkli görüntülerin oluştuğu, farklı dans gruplarının sahne aldığı etkinliği çok sayıda misafir coşkuyla izledi. Her gösterinin birbirinden renkli ve profesyonelleri aratmayacak performanslarla sunulduğu şenlikte Anadolu Ateşi grubunun gösterisi büyük beğeni aldı.

Danslara eşlik eden misafirler, hayranlıklarını dile getirerek Başarı Koleji’ne böylesine muhteşem bir organizasyon gerçekleştirdikleri için teşekkür ettiler.

Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, Ortaokul Müdürü Necip Özbay ve İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, etkinliğin hazırlanmasında özveri ile çalışan tüm öğretmen ve öğrencilerine, desteklerinden dolayı tüm velilerine, Novamall Alış-Veriş Merkezi yönetimine ve kendilerini saatlerce coşkuyla izleyen Manavgat Halkına tüm Başarı Ailesi adına teşekkür ettiler.